Náš tým

Mgr. Lucie Hanzelková

Kontaktovat mě můžete na e-mailu hanzelkova.elim@email.cz, nebo na tel. čísle 775 938 066.

V doprovázející organizaci Elim Opava o.p.s. pracuji na pozicích koordinátor doprovázení a doprovázející (klíčový) pracovník. Mou prací je zajistit vše potřebné pro hladký chod doprovázení a také doprovázení pěstounských rodin, které spolupracují s Elim Opava. S rodinami sdílím jejich radosti a starosti, snažím se je maximálně podpořit v jejich životních cestách a pomáhám naplnit jejich potřeby. Vystudovala jsem Slezskou univerzitu v Opavě, obor Veřejná správa a sociální politika.  V oblasti sociálních služeb neziskového sektoru pracuji 10 let. Měla jsem možnost pracovat s různými cílovými skupinami a díky tomu získat mnohé zkušenosti. NRP je ovšem má srdeční záležitost. 🙂


Mgr. Helena Mrázková

Kontaktovat mě můžete na e-mailu mrazkova@elimopava.cz nebo na tel. čísle 725 764 158.

Doprovázím pěstounské rodiny jako jejich klíčová pracovnice, a to zejména v Ostravě a okolí. Znamená to pro mě jít jim po boku po obdivuhodné, ale náročné cestě, kterou si zvolili, nabízet svou podporu a odbornou pomoc i zkušenosti. Sama se během této cesty hodně učím. Od dob studia sociální práce jsem pracovala jako sociální pracovnice a metodik v oblasti sociální pedagogiky dlouhodobě nezaměstnaných, několikaleté zkušenosti mám jako koordinátorka dobrovolníků v zařízeních sociální péče, v hospici a u seniorů v domácnostech. Odjakživa a ráda působím jako dobrovolnice při práci s dětmi na letních stanových táborech.


Martina Tomíčková, DiS.

Kontaktovat mě můžete na e-mailu tomickova.elim@email.cz, nebo na tel. čísle 775 938 564.

V doprovázející organizaci Elim Opava o.p.s. pracuji jako klíčový pracovník pěstounských rodin a hlavní náplní mé práce je poskytovat podporu, pomoc a sociální poradenství náhradním rodinám a jejich dětem.  Vystudovala jsem Vyšší odbornou školu sociální v Ostravě. V problematice náhradní rodinné péče se průběžně vzdělávám. Práce s dětmi mě baví, naplňuje a obohacuje. V organizaci mám také na starosti naši knihovnu, kterou neustále doplňujeme o zajímavé odborné knihy.


Najdete nás v kanceláři

V sídle organizace Elim Opava, o.p.s., Rolnická 1636/21A, 747 05 Opava.

Osobní schůzky v kanceláři organizace je potřeba domlouvat předem telefonicky.

Podpořte
ELIM OPAVA