Náš tým

Mgr. Olga Latochová

Kontaktovat mě můžete na e-mailu latochova.elim@email.cz, nebo na tel. čísle 775 938 066.

V doprovázející organizaci Elim Opava o.p.s. pracuji aktuálně na pozici koordinátor doprovázení. Mým úkolem je zajistit vše potřebné pro hladký chod doprovázení našich pěstounských rodin (organizace aktivit jako jsou vzdělávání pěstounů, pobyty pro děti a další). V neposlední řadě se také snažím o maximální podporu svých kolegyň – klíčových pracovníků v rodinách. Vystudovala jsem Univerzitu Palackého v Olomouci, obor Andragogika. Své vzdělání jsem doplnila terapeutickým výcvikem Solution-Focus terapie a také výcvikem v koučování. Průběžně se vzdělávám v problematice náhradní rodinné péče, což je oblast, která mě velmi oslovuje.


Mgr. Helena Mrázková

Kontaktovat mě můžete na e-mailu mrazkova@elimopava.cz nebo na tel. čísle 725 764 158.

Doprovázím pěstounské rodiny jako jejich klíčová pracovnice, a to zejména v Ostravě a okolí. Znamená to pro mě jít jim po boku po obdivuhodné, ale náročné cestě, kterou si zvolili, nabízet svou podporu a odbornou pomoc i zkušenosti. Sama se během této cesty hodně učím. Od dob studia sociální práce jsem pracovala jako sociální pracovnice a metodik v oblasti sociální pedagogiky dlouhodobě nezaměstnaných, několikaleté zkušenosti mám jako koordinátorka dobrovolníků v zařízeních sociální péče, v hospici a u seniorů v domácnostech. Odjakživa a ráda působím jako dobrovolnice při práci s dětmi na letních stanových táborech.


Mgr. Lucie Hanzelková

Kontaktovat mě můžete na e-mailu hanzelkova.elim@email.cz, nebo na tel. čísle 775 591 985.

V doprovázející organizaci Elim Opava o.p.s. pracuji na pozici doprovázející (klíčový) pracovník. Mou prací je doprovázení pěstounských rodin, které spolupracují s Elim Opava. S rodinami sdílím jejich radosti a starosti, snažím se je maximálně podpořit v jejich životních cestách a pomáhám naplnit jejich potřeby. Vystudovala jsem Slezskou univerzitu v Opavě, obor Veřejná správa a sociální politika.  V oblasti sociálních služeb neziskového sektoru pracuji 10 let. Měla jsem možnost pracovat s různými cílovými skupinami a díky tomu získat mnohé zkušenosti. NRP je ovšem má srdeční záležitost. 🙂


Martina Tomíčková, DiS.

Kontaktovat mě můžete na e-mailu tomickova.elim@email.cz, nebo na tel. čísle 775 938 564.

V doprovázející organizaci Elim Opava o.p.s. pracuji jako klíčový pracovník pěstounských rodin a hlavní náplní mé práce je poskytovat podporu, pomoc a sociální poradenství náhradním rodinám a jejich dětem.  Vystudovala jsem Vyšší odbornou školu sociální v Ostravě. V problematice náhradní rodinné péče se průběžně vzdělávám. Práce s dětmi mě baví, naplňuje a obohacuje. V organizaci mám také na starosti naši knihovnu, kterou neustále doplňujeme o zajímavé odborné knihy.


Najdete nás v kancelářích

V Opavě: v sídle organizace Elim Opava, o.p.s., Rolnická 1636/21A, 747 05 Opava

V Ostravě:
V Zátiší 810/1, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory

Osobní schůzky v kancelářích organizace je potřeba domlouvat předem telefonicky.