Jak nás můžete podpořit

Posláním organizace Elim Opava o.p.s. je pomáhat dětem a dospělým v obtížných životních situacích. Pokud jsou Vám blízké aktivity, kterými se snažíme naše poslání naplňovat, můžete se k nim připojit finanční podporou. Nezáleží na výši daru, který se rozhodnete věnovat. Podstatný je účel – pomoc těm, co pomoc potřebují. Pro nás je každý dar vyjádřením důvěry v naší činnost a zároveň závazkem vůči Vám – dárcům. Proto si každé Vaší podpory vážíme a velice za ní děkujeme.

Elim Opava o.p.s.

Finanční částku můžete zaslat na náš účet č. 6100000777/5500, vedený u Raifeisenbank.


Rádi byste podpořili naši neziskovou organizaci a přitom neutratili jedinou korunu navíc?

Zdá se Vám to nemožné?

Ale kdepak.

Stačí využít následujících možností, které umožňují přímou podporu neziskovek:  

Prostřednictvím projektu GIVT

Projekt GIVT umožňuje podpořit naši organizaci při každém Vašem nákupu přes internet (u e-shopu, kde je možnost přispět), aniž by to ovlivnilo cenu Vašeho nákupu. Z každého takového nákupu totiž získáme pár procent na naši činnost.

Jak na to Vám poradí následující video:

Abyste při nakupování na GIVT nezapomněli, můžete využít jednoduché rozšíření Vašeho prohlížeče. Pokud si aplikaci nainstalujete, kdykoliv navštívíte e-shop, na kterém je možnost nákupu přes GIVT, aplikace Vás na tuto možnost upozorní. Tato aplikace je ke stažení zde.

Podrobnosti o projektu GIVT.

Prostřednictvím portálu Dobromat

I portál Dobromat umožňuje podpořit naši organizaci při každém Vašem nákupu přes internet (u e-shopu, kde je to možné) a přitom nepřeplatit ani korunu.

Jak na to Vám poradí následující video:

Abychom získali pár procent z Vašeho nákupu na naši činnost a Vy při nakupování nemuseli na tuto možnost podpory stále myslet, připravil pro Vás Dobromat také jednoduché rozšíření Vašeho prohlížeče, které je ke stažení zde.

  • pomocník při návštěvě internetového obchodu zařídí, že část Vaší útraty půjde na podporu našich aktivit;
  • budete dostávat exkluzivní slevy ve spolupracujících obchodech;
  • budete zařazeni do opakovaných slosování o hodnotné ceny.

Současně můžete využít i tohoto odkazu:
                                            https://dobromat.cz/podporim/elim-opava

Více o portálu Dobromat.


Děkujeme za Vaši podporu!

Rádi Vám vystavíme potvrzení o finančním daru, hmotném daru, i daru služby či sponzorství. Tato potvrzení vyřizuje ředitel organizace (tel. 775 938 076, kancelar@elimopava.cz).

Podpořte
ELIM OPAVA