Letos se náš klub NZDM Na Hraně opět zapojil do Týdne nízkoprahových klubů, který pořádá Česká asociace Streetwork. Celý týden byl nabitý programem a nyní Vám přinášíme krátký přehled toho, co se u nás dělo.

Pondělí – Týden jsme začali tak trochu umělecky – rozhodli jsme se zkrášlit si klub. Zeď u vchodových dveří potřebovala nápad a trochu rozzářit. Pomohla nám k tomu barva a ruce klientů, kteří si je zde na památku otiskli.

Úterý bylo věnováno jednoduchému pečení. Pekli jsme vše slané, co se nám do trouby vešlo. Šneky, mini pizzy, tyčinky z listového těsta.

Ve středu proběhl den otevřených dveří. Klienti se nenechali touto skutečností odradit a klub i přes pár cizích dospělých návštěvníků navštívili.

Čtvrtek Bojovka. Pro klienty byla připravena cesta plná úkolů a hádanek, která měla všechny dovést k překvapení. Akce byla bohužel, kvůli nízkému počtu zúčastněných přesunuta.

Pátek Dobročinný mini bazar – V rámci jednoho z témat Týdne nízkoprahových klubů, kterým byla „chudoba“, jsme se rozhodli udělat krok k realizaci dobročinného mini bazaru, kde bylo prodáváno oblečení za velmi nízké, spíše symbolické ceny tak, aby si u nás mohl nakoupit každý. Výtěžek z prodeje bude použit na nákup potřeb na provoz klubu Na Hraně.

Sdílet na Facebook

Podpořte
ELIM OPAVA