V rámci služby Doprovázení pěstounských rodin se naše pracovnice snaží pomáhat dětem, kterým nebylo dopřáno vyrůstat ve funkční rodině 👩‍👧.

Jednou z těchto dětí je šetnáctiletá Klárka, která prvních osm let svého života žila v rodině, kde zažila týrání, hlad a šikanu. Již sedm let je v pěstounské péči. Její pěstounka, pečuje nejen o ni, ale také o své dvě biologické děti, které také studují. Všem svým dětem se plně věnuje a podporuje je v tom, co je baví. Klárka od dětství ráda kreslí. Je velmi výtvarně nadaná a touží studovat na umělecké střední škole, konkrétně obor grafický design. Pečlivě se připravovala na talentové zkoušky a byla přijata na svou vysněnou školu, kde se však platí školné. I přesto, že pěstounka pracuje na plný úvazek, je pro ni platba školného velmi finančně náročná.

Rádi bychom vás proto touto cestou požádali o pomoc se zaplacením školného pro Klárku prostřednictvím charitativního projektu Patron dětí. Přispět můžete na stránce: https://patrondeti.cz/pribeh/aby-mohla-klarka-studovat-na-vysnene-skole.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 % částky, kterou darujete❗️

Děkujeme za podporu i sdílení❣️

Sdílet na Facebook

Podpořte
ELIM OPAVA