Elim Opava, o.p.s.

Nejste v tom sami


Rolnická 21a, 747 05 Opava
tel.: 553 653 239

IČ 02278197

číslo účtu: 6100000777/5500

 

Vánoční trhy v Opavě

Vánoční trhyV prosinci budou v Opavě tradiční vánoční trhy, na nichž se bude prezentovat také Elim Opava. K dispozici bude prodejní stánek, v němž bychom rádi nabízeli rukodělné výrobky. Výtěžek z prodeje je určen na provoz Elimu, především Dobrovolnického centra Elim, jež propojuje dobrovolníky s těmi, kdo potřebují pomoc. Prosíme všechny, kdo umí háčkovat, drátovat, korálkovat, plést z pedigu či papíru nebo cokoli jiného tvořit, věnujte své výrobky ve prospěch vánočního prodeje. Samozřejmě si k výrobkům můžete dodat své kontaktní údaje, aby kupující viděl, kdo a jak Elimu Opava pomáhá. Velmi by nám pomohly drátované ozdoby, háčkované hračky, výrobky z korálků, pletené doplňky, výrobky z pedigu, domácí bylinné sirupy, perníčky či cokoli jiného, co s radostí a chutí tvoříte.

Výrobky přijímáme od 2. listopadu v prostorách budovy Elim Opava v Opavě Kateřinkách. Pokud bude třeba, abychom pro ně k Vám přijeli, rádi to uděláme. Koordinátorem projektu je Jana Weberová (tel. 775 938 072, e-mail elimopava@elimopava.cz).

Pomozte nám prosím získat finanční prostředky prodejem zboží na Vánočních trzích, abychom mohli dále podporovat rodiny v nouzi či s trápením. Každá lidská bytost má právo na pomoc a podporu, aby se mohla svobodně nadechnout a šťastně žít.

Za Vaši pomoc a energii, již věnujete potřebným, Vám z celého srdce děkujeme.

Naši práci podpořili
Logo Ministerstva práce a sociálních věcí
Logo Moravskoslezkého kraje
Logo města Opavy
Logo Úřadu vlády
Logo Ministerstva vnitra ČR
Logo Ministerstva zdravotnictví
Logo Evropského sociálního fondu
Logo města Hlučína
Potravinová a materiální pomoc
Logo Církve bratrské
Logo KTST s.r.o.
Logo firmy Optys
Logo Dumag barvy s.r.o.
Logo Prestar s.r.o.
Orsay
Logo Haberkorn s.r.o.
Logo Komfort agentura práce
BNET Internet
PENAM, a.s.
Alza.cz, a.s.
Slezské zemské muzeum
Karel Komárek Family Foundation
Veselá věda, z.ú.
Jooble