Elim Opava, o.p.s.

Rolnická 21a, 747 05 Opava
tel.: 553 653 239
IČ 02278197

Více informací »

 

Jak nám můžete pomoci

Posláním organizace Elim Opava o.p.s. je pomáhat dětem a dospělým v obtížných životních situacích. Pokud jsou Vám blízké aktivity, kterými se snažíme naše poslání naplňovat, můžete se k nim připojit finanční podporou. Nezáleží na výši daru, který se rozhodnete věnovat. Podstatný je účel – pomoc těm, co pomoc potřebují a neodmítají ji, který provází Vaše rozhodnutí obdarovat. Pro nás je každý dar vyjádřením důvěry v naší činnost a zároveň závazkem vůči Vám – dárcům. Proto si každé Vaší podpory vážíme a velice za ní děkujeme.

Elim Opava o.p.s.

Jak nás můžete podpořit?

 

1. Zasláním finanční částky na účet

Zadáním jednorázového příkazu k převodu finanční částky z Vašeho účtu na náš účet vedený u Oberbank Opava, 6100000777/8040, nebo zadáním trvalého příkazu k úhradě, k pravidelnému převodu finanční částky z Vašeho účtu na účet Elim Opava o.p.s.
Pro podporu konkrétní aktivity můžete využít určení platby s pomocí vyplnění názvu aktivity do kolonky: zpráva pro příjemce.

 

2. V hotovosti do pokladny

V pondělí a ve středu od 9:00 do 14:00 hodin osobně v pokladně Elim Opava o.p.s.
Adresa: Rolnická 21a, Opava 5, konkrétně v kanceláři správce budovy.

 

3. Sponzorstvím

Dlouhodobějším financováním sociálních služeb nebo aktivit pro děti a mládež můžete pomoci k lepší propagaci aktivit centra Elim Opava o.p.s.. Rádi uvítáme pokud se rozhodnete naši organizaci sponzorovat delší dobu věcnými dary, např. hygienickými prostředky, kancelářským materiálem. Budeme také rádi za poskytování služeb v oblasti propagace. Informace o této formě pomoci poskytne ředitelka organizace na emailu kancelar@elimopava.cz nebo tel. 775 938 076.

 

4. Věcným darem, poskytováním služeb

Pro provoz našich služeb je potřeba řada věcí a často je můžete poskytnout snáze než finanční podporu (nábytek, koberec, kopírka, tiskárna, toner, kancelářské potřeby, knihy, květiny, atd.). Nebo nám můžete nabídnout různé druhy vzdělávacích kurzů či seminářů, stavebních či jiných prací ve prospěch našich uživatelů, služeb a aktivit, jako jsou úklidy, opravy vybavení, opravy fasád, vnitřních prostor apod.

 

5. Dobrovolnictvím

Pro provoz naší organizace hraje velkou a důležitou roli dobrovolnictví, máte-li chuť pomáhat jiným, neváhejte a přihlaste se. U nás můžete být velmi prospěšní: v přímém kontaktu s uživateli služeb, v provozu organizace – údržba, pomocné práce, v poskytování odborných služeb – jste právník, psycholog, nebo jiný odborník, můžeme vaše služby potřebovat!
Obraťte se prosím v tomto případě na koordinátoru dobrovolnického centra na
emailu dobrovolnici@elimopava.cz.

 

6. Prostřednictvím projektu GIVT

Rádi byste PODPOŘILI naši neziskovou organizaci a přitom NEUTRATILI jedinou korunu navíc?
Díky internetovému projektu GIVT je to možné. Jak na to Vám poradí následující video:

Podrobnosti o projektu na stránce https://givt.cz.

Abyste při nakupování na GIVT nezapomněli, můžete využít jednoduché rozšíření Vašeho prohlížeče. Pokud si aplikaci nainstalujete, kdykoliv navštívíte e-shop, na kterém je možnost nákupu přes GIVT, aplikace vás na tuto možnost upozorní. Instalace této aplikace je možná na stránce: https://givt.cz/aplikace.

 

7. Prostřednictvím portálu Dobromat

Logo portálu Dobromat

Portál http://dobromat.cz Vám umožňuje PODPOŘIT naši organizaci při každém nákupu přes internet, aniž by Vás to stálo i jen 1 halíř navíc. Z každého nákupu takto získáme pár procent na naši činnost. Abyste na tuto možnost podpory nemuseli stále myslet, připravil pro Vás Dobromat pomocníka do internetového prohlížeče. Prosím přidejte si jej do svého internetového prohlížeče na této stránce: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

  • pomocník při návštěvě internetového obchodu zařídí, že část Vaší útraty půjde na podporu našich aktivit
  • budete dostávat exkluzivní slevy v spolupracujících obchodech
  • budete zařazeni do opakovaných slosování o hodnotné ceny

Současně můžete využít i tohoto odkazu:
                                            https://dobromat.cz/podporim/elim-opava

 

 

Za Vaši podporu děkujeme!

Rádi Vám vystavíme potvrzení o finančním daru, hmotném daru, i daru služby či sponzorství. Tato potvrzení vyřizuje ředitel organizace (tel. 775 938 076, kancelar@elimopava.cz).

Naši práci podpořili
Logo Ministerstva vnitra ČR
Logo Ministerstva práce a sociálních věcí
Logo Úřadu vlády
Logo Moravskoslezkého kraje
Logo města Opavy
Logo Církve bratrské
Logo Nadace Agrofert
Logo firmy Isotra
Logo firmy Optys
Orsay
Generální sponzor: velmi děkujeme za podporu
Teva pharmaceuticals